Business to Business Network: největší B2B síť na světě

Mezinárodní marketing je víc než jen překládání vizuálů kampaně do lokálního jazyka. Úspěšné globální značky se snaží pochopit cílový trh a přizpůsobit mu svou komunikaci.

BBN, Business to Business Network, navrhuje a realizuje mezinárodní marketingovou komunikaci. Od integrovaných marketingových strategií po velké kreativní kampaně.

V 17 nezávislých marketingových agenturách po celém světě máme správné lidi na správných místech pro to, aby vaše značka uspěla.

O BBN

Jsme odlišní od tradičních globálních sítí reklamních agentur. BBN je složena z nezávislých společností, které se specializují na marketingovou komunikaci a nejsou svázány vlastnictvím mateřskou značkou. Nepracujeme společně, protože musíme, ale proto, že chceme. Jsme strategicky rozmístěni na všech kontinentech a poskytujeme vaší značce stejný servis po celém světě.

Je zde však víc než jen geografické pokrytí. Síť BBN vám přináší nejnovější know-how mezinárodního marketingu, budování značek, on-line komunikace a reklamy.

Fakta

  • 17 elitních B2B agentur
  • 30 kanceláří po celém světě
  • 1 000+ expertů na B2B strategii, kreativitu a komunikační mix
  • číslo 1 - nejlepší z nejlepších B2B sítí

E-book „MARKETINGOVÝ CLOUD A MARKETINGOVÁ AUTOMATIZACE V KOSTCE“

Zajímáte se o nejnovější trendy v marketingu? Pak si stáhněte zdarma náš e-book, který vám pomůže realizovat efektivní kampaně!

Stahujte zde.


Stáhnout

NAŠE WEBY

newsletter

Novinky z B2B do mailu:

 

Specializujeme se na B2B komunikaci a společně se stovkami odborníků po celém světě vyvíjíme unikátní know-how na budování hodnotných značek a podporu obchodních týmů.

Naše know-how stojí na měřitelnosti. Doporučíme vám strategii a změříme efektivitu vašich investic.