7 tipů, jak díky LinkedIn posílit váš marketing i obchod

Perex: 

Sociální síť LinkedIn je populární zejména coby místo, kde se profesionálové napříč nejrůznějšími obory propojují s potenciálními zaměstnavateli, kolegy či business partnery. Místo, kde headhunteři hledají vhodné pracovníky a pracovníci zase hledají co nejlepší job. Největší profesní sociální síť ale ve skutečnosti skrývá mnohem více příležitostí.

Top trendy v B2B marketingu pro rok 2018

Perex: 

Rok se s rokem sešel a nastal čas pro náš tradiční článek na téma top trendů v B2B marketingu. Popravdě sám nevím, co dalšího vymyslet, protože vše o čem jsem psal v minulých letech je stále stejně platné a aktuální. Od marketing automation, přes videa, až po mobilní technologie. Ale přesto je několik témat, která vyčnívají a ještě jsme je neřešili. Takže vzhůru do toho!

12 nezbytností pro váš úspěšný event

Perex: 

Nejvíce si zapamatujeme to, co na vlastní kůži prožijeme. A právě na tenhle psychologický fakt sází event marketing, ať už jde o vánoční večírky, odborné kongresy, veletrhy či třeba zážitkové výlety pro klienty.

Account Based Marketing – Buzzword, nebo revoluce v B2B?

Perex: 

Pokud sledujete nejnovější trendy v marketingu pro B2B, patrně jste také zaznamenali neuvěřitelný šrumec kolem nejnovějšího trendu v této oblasti – Account Based Marketingu (ABM). A jelikož u nás v podstatě neexistuje žádný nezaujatý článek na toto téma (resp. neexistuje vůbec žádný), rozhodl jsem se ho napsat já. Takže – co to tedy je a jak to funguje?

B2B Marketing v roce 2017 – výhledy a hot trendy

Perex: 

Blíží se konec roku a s ním se tradičně objevují nejrůznější články na téma „co bude frčet v marketingu příští rok“. A jako pokaždé, i my se přidáme se svojí troškou do mlýna. Pravdou je, že kdybychom pouze zkopírovali náš loňský článek a přepsali datum, byl by stejně aktuální. Proto se podíváme na nové trendy z trochu jiného úhlu pohledu. 

Stránky

E-book „MARKETINGOVÝ CLOUD A MARKETINGOVÁ AUTOMATIZACE V KOSTCE“

Zajímáte se o nejnovější trendy v marketingu? Pak si stáhněte zdarma náš e-book, který vám pomůže realizovat efektivní kampaně!

Stahujte zde.


Stáhnout

NAŠE WEBY

newsletter

Novinky z B2B do mailu:

 

Specializujeme se na B2B komunikaci a společně se stovkami odborníků po celém světě vyvíjíme unikátní know-how na budování hodnotných značek a podporu obchodních týmů.

Naše know-how stojí na měřitelnosti. Doporučíme vám strategii a změříme efektivitu vašich investic.