BBN – The world’s B2B agency: mezinárodní B2B marketing

Mezinárodní marketing je víc než jen překládání vizuálů kampaně do lokálního jazyka. Úspěšné globální značky se snaží pochopit cílový trh a přizpůsobit mu svou komunikaci.

BBN – The world’s B2B agency, navrhuje a realizuje mezinárodní marketingovou komunikaci. Od integrovaných marketingových strategií po velké kreativní kampaně.

V 43 nezávislých marketingových agenturách po celém světě máme správné lidi na správných místech pro to, aby vaše značka uspěla.

O BBN

Jsme odlišní od tradičních globálních sítí reklamních agentur. BBN je složena z nezávislých společností, které se specializují na marketingovou komunikaci a nejsou svázány vlastnictvím mateřskou značkou. Nepracujeme společně, protože musíme, ale proto, že chceme. Jsme strategicky rozmístěni na všech kontinentech a poskytujeme vaší značce stejný servis po celém světě.

Je zde však víc než jen geografické pokrytí. BBN – The world’s B2B agency vám přináší nejnovější know-how mezinárodního marketingu, budování značek, on-line komunikace a reklamy.

Menu
Odebírat newsletter