BBN zveřejnilo program mezinárodní konference o budoucnosti B2B marketingu. Poznačte si datum a požádejte o vaši vstupenku zdarma!

Čeká nás největší marketingová akce za dobu existence Marco BBNVirtuální konference FACE (of) THE FUTURE pořádaná agenturou BBN nás připraví na budoucí trendy v B2B marketingu a vy máte možnost být u této jedinečné události s námi. 

Konference FACE (of) THE FUTURE se uskuteční virtuálně 3. února 2022 a bude zaměřená na ty největší marketingové výzvy a příležitosti budoucnosti. Témata jako brand building, marketingová strategie nebo budování firemní kultury přiblíží světoví experti s mnohaletými zkušenostmi z oboru. Základní myšlenkou konference je probrat hlavní příčiny častých chyb v marketingu a zapojit publikum do debaty s odborníky ve společné snaze najít řešení problémů.  

Konferenci pořádá BBN – The World’s B2B Agency se zastoupením v 32 zemích po celém světě. Marco BBN jako jedna z členských agentur tohoto uskupení nesmí na akci chybět. A proto jsme se stali Silver sponzory této události. Zapište si datum konference 3. února 2022 do svých diářů a kalendářů a přijďte navštívit náš virtuální stánek mezi partnery akce. Ukážeme vám naše úspěšné realizace a dozvíte se, jak můžeme vám konkrétně jako specialisté na B2B marketing pomoct.  

Na konferenci FACE (of) THE FUTURE se zaregistrujte zdarma zde. 

O konferenci vás budeme dále informovat! 

Menu
Odebírat newsletter